جرالدو : من فکر می کنم ما یک سوپزایز داریم در این لحظه پای تلفن ... شخصی که تا اونجایی که من می دونم این اولین مصاحبه ی پخش  زنده ی اون در طول مدت این یک سال از تلویزیون هست . من باور دارم که مایکل جکسون اینجاست . مایکل هستی ؟

 مایکل : چطوری جرالدو؟ ... الو؟

 جرالدو : خیلی خوب رفیق ، اجازه بده ازت بپرسم ، احساست در مورد هوادارانت که همواره تو رو ساپورت می کنند در کنار همه ی ماجراهایی که از توشون رد شدی چیه ؟

 مایکل : جرالدو ، به خاطر هوادارانم هست که الان به تو زنگ زدم ... منظورم اینکه اونها بهترین هواداران دنیا هستند ... و من تصمیم گرفتم به جای اینکه بزارم شخصی دیگه از طرف من براشون صحبت کنه ، خودم براشون صحبت کنم ... و می خوام ازشون تشکر کنم بخاطر ساپورتشون تمام این سالها ... اونها می تونستن امروز همه جا باشن میدونی ؟ و اونها تصمیم گرفتن که امروز در نیویورک باشن " Times Square " و من از صمیم قلبم از اونها سپاس گذارم . اونها هزاران نامه فرستادن و صد ها تلفن کردن برای ویدئو ی امینم و من عاشق اونها هستم در لندن 4000 نفر از طرف من حظور پیدا کردن و من سپاس گذارم از Reverend Jesse Jackson ، JohnsonMinister Pharacon، Reverend Al Sharpton Jesse Hughes ، و Radio One و همه ی کسانی که منو یاری کردن و جرالدو ، از تو هم سپاس گذارم به دلیل دوستیت و همه چیزت . همه ی کارهای فوق العاده که انجام دادی ، خیلی خیلی ممنون . پیام من در مورد ویدئوی امینم مشخصه ، به نظر من بی معنی و توهین آمیزه . ولی من می خوام این رو هم روشن کنم که فقط در مورد من نیست . بلکه یک نقشی از توهین و بی احترامی که اون به همه ی ما نشون داده ، اون نباید ادامه بده و باید همین الآن جلوشو بگیره .

جرالدو : مایکل اجازه بده که من بگم طرفدار تو هستم چون باور دارم که داره یک معامله ی خام و خارج از عادت با تو انجام می گیره . نه تنها از طرف امینم بلکه در خیلی موارد دیگه از زندگی که لازم نیست توضیح بدم . ولی اجازه بده تا دقیقه ای هم به طرف مسائل مثبت بریم ... چه کارهای تازه ای در پیش داری  ؟ چیزی هست که ما بتونیم به طرفدارانت مژده بدیم ؟ چیزی که بهشون اطمینان بده ؟

 مایکل : بله من همیشه در حال تهیه ی موسیقی خوب هستم . من در حل حاظر روی چندین آلبوم کار می کنم و امروز هم مشغول کار روی یک موسیقی بودم . همین اْن که داریم صحبت می کنیم مشغول کار هستم جرالدو ، و در حال برنامه ریزی برای کارهای فوق العاده هستم که به زودی زود به هوادارانم خبر می دم . و خودم بی صبرانه در انتظارم ... می دونی . و به زودی به تو زنگ می زنم جرالدو

 جرالدو : من حاظرم شرط ببندم که زنگ می زنی ، باشه . اطفا زنگ بزن . ولی قبل از اینکه اجازه بدم بری ، پیامی نداری ؟

مایکل : من عاشق هوادارانم هستم ، من عاشق شما هستم و بی اندازه سپاس گذارم و از اینکه همیشه در کنار من و به نمایندگی از من هستید ... و باز هم سپاس گذارم جرالدو ، خیلی خیلی ممنون

جرالدو : خیلی خوب ، ممنون از تو مایکل . ممنون از اینکه تلفن کردی . همگی " خانم ها و آقایان " مایکل جکسون .

==================

منبع:emjey.com

ذ