Emjj7 - مایکل جکسون

Michael Jackson - Emjj7

Emjj7 - مایکل جکسون

Michael Jackson - Emjj7

آخرین مطالب

۴ مطلب در تیر ۱۳۹۷ ثبت شده است

همانطور که صحبت هایی در پست قبلی کردم و همینطور،در رابطه با پروژه نیمه کارم و قرار دادن لینک دانلود آنها.

ولی در این پست میخوام دو فایلی که توسط غزال آرشیو وب سایت emjey.com و مایکلی باش را pdf کرده به طور نظم و زیبایی خودش که بد هم نیست (عالی).و لینک دانلود را پایین قرار دادم.تمامی محتوا تا همین تاریخ بروز هستند.

و اما درباره وبلاگ مایکلی باش باید بگم خیلی وقته دیگه فعالیتی نمیکنه،و وب سایت emjey هم افسوس که در این سالهای اخیر کاملا رها شده و باز هم امیدوارم که به سابق برگرده ولی احتمال زیاد این اتفاق نمی افتد. خوب این هم فایل هایی که سالها با عشق توسط این وب سایت و وبلاگ نوشته شدند. (این خط خطی ها جاویدان خواهند ماند)

وب سایت emjey.com:

وبلاگ مایکلی باش:

مایکل جکسون (پادشاه همیشه جاویدان)

۰ نظر ۱۸ تیر ۹۷ ، ۰۷:۳۵
Michael Jackson
قبل از هر چیز،باید بگم متاسفانه این وبلاگ و با دلایلی که اولین پست آوردم میخواستم الان در این پست باید بگم،که وقت خیلی کمی برای مدیریت وبلاگ دارم،پس بنابر این در این وبلاگ دوم شاید فعالیتی به اون صورت شکل نگیرد ولی در هر صورت سالروز ها و... حتما در اینجا فعالیت میکنم و نا گفته نماند که این وبلاگ متوقف نخواهد شد فقط فعالیت کم تری یا خیلی بیش از حد کم داشته باشم و اون وبلاگ قبلی هم احتمالا بیشتر پست های انجمن و به اشتراک بگذارم و فعالیت همچنان کم خواهد بود،و امیدوارم آینده فعالیت های بیشتری داشته باشم.
و اما در آخرین پروژه نیمه کاره ای که داشتم انجام میدادم اینجا آپلود کردم،و این پروژه کامل نیست و درباره این پروژه باید بگم یکسری فایل برای وب گردی در وبلاگ مایکلی باش الناز و ارباب افسانه های علی است،و تقریبا کامله ولی مایکلی باش و قرار بود بصورت کامل در یک فایل pdf هم در بیاورم ولی نسخه DOC آن را هم قرار دادم که نیمه کاره است و شاید کسی ادامش بده و... (بعد از دانلود بهتر متوجه خواهید شد).(تمامی محتوا بروز همین تاریخ هستند).


۰ نظر ۱۵ تیر ۹۷ ، ۰۳:۰۵
Michael Jackson

مایکل جکسون-عشق

عشق

عشق موضوع با مزه ای برای توصیف است.

احساس کردنش بسیار ساده سخن گفتن در موردش بسیار دشوار است.

مانند یک قالب صابون در وان حمام،تا آن هنگام که زیاد نفشاریدش،آن را در دست دارید.

برخی از مردم زندگی شان را صرف یافتن عشق در خارج از وجود خود میکنند.

آنان فکر میکنند برای داشتن اش باید محکم به آن چنگ بزنند.

اما عشق مانند آن قالب صابون تر،از دست شان میلغزد.

نگاه داشتن عشق اشتباه نیست،اما باید بگیرید که آن را با ملایمت و محبت نگاه دارید.

و اجازه دهید که هر وقت میخواهد پرواز کند.

هنگامی که عشق آزاد باشد،زندگی را سرزنده،شاد و تازه میسازد.

این عصاره نیرویی است که موسیقی من،رقص من و همه چیزم را بر می انگیزد.

تا آن،هنگام که عشق در قلبم است،در همه جا هست.

..........................

مایکل جکسون-کتاب رقصاندن رویاپ-(ص:66)

۰ نظر ۰۹ تیر ۹۷ ، ۱۱:۲۶
Michael Jackson
مایکل جکسون برای من همیشه افسانه بود و هست،توصیف حس و احساسم نسبت به اون خیلی خاصه شاید محدود هوادارای عاشق این حس و درک کنند،حسی متفاوت و خاطرات جادو و افسانه ای، این وبلاگ تفاوتی که با وبلاگ قبلی داره اینه که پست های این وبلاگ متفاوته،و اون وبلاگ فعال خواهد ماند و بروز خواهد شد!من در این وبلاگ هر چه از عشق باشد ریزش میکنم و  این وبلاگ مقدسی برای من خواهد شد،(مکانی خاص).عشق با پیوند خوردن با افسانه ای جادویی و پراز عشق و جاودانگی.
با عشق
مایکل جکسون
۰ نظر ۰۹ تیر ۹۷ ، ۰۴:۵۹
Michael Jackson